PiekneKoscielisko nr telefonu +48 18 20 162 86
PiekneKoscielisko adres e-mail udanypobyt@gmail.com
PL EN
Pieknekoscielisko.pl

Pokoje w Kościelisku i Zakopanem

Pomimo ogromnej liczby noclegów w górach, zwłaszcza w okolicach Zakopanego, czasem znalezienie idealnego miejsca, które łączy w sobie komfort oraz niepowtarzalny urok, a do tego jest w przystępnej cenie, bywa sporym wyzwaniem. Jednak ideały istnieją, a najlepszym dowodem na to są nasze pokoje gościnne.

Pokoje gościnne w Kościelisku - wystrój i wyposażenie

Zacznijmy może od wystroju i wyposażenia pokoi. W końcu to właśnie te dwie rzeczy w głównej mierze sprawiają, że goście decydują się na wybór konkretnego noclegu.

Projektując wystrój naszych kwater zdecydowaliśmy się na zawsze modny minimalizm, połączony jednak z rustykalnym stylem zakopiańskim. To sprawia, że pokoje, chociaż bardzo proste, są niezwykle przytulne, a dodatkowo każdemu przypadną do gustu. Jasne barwy oraz ciepłe odcienie drewna tworzą gościnną przestrzeń, wręcz stworzoną do wypoczynku.

Na uwagę zasługuje również łazienka. To wspaniałe wnętrze stworzone głównie z myślą o relaksie. Każda łazienka została wykończona drewnem oraz płytkami, tak by stylem nawiązywać do reszty domku. W pomieszczeniu znajduje się wygodny prysznic, umywalka oraz lustro. Wnętrze jest też dobrze oświetlone, tak by korzystanie z niego było prawdziwą przyjemnością.

« Czytaj więcej »

Zakopane
od 190,00 PLN/dobę
Studio
Zakopane
od 190,00 PLN/dobę
Studio
Zakopane
od 190,00 PLN/dobę
Studio
Zakopane
od 190,00 PLN/dobę
Studio